רשלנות רפואית בפלסטיקה

ניתוחים פלסטיים נחשבים כיום להליך נפוץ שהפופולריות שלו הולכת וגואה.למרות שכולנו מוצפים באינספור "סיפורי הצלחה", אסור לשכוח שניתוח פלסטי הוא בהליך רפואי שעלול להשתבש. אם חוויתם רשלנות רפואית בניתוח פלסטי, הצוות של משרד עו"ד אבו ורדה ידע ללוות אתכם בדרך לפיצוי מקסימלי ב-100% נחישות.

רשלנות רפואית פלסטיקה
רשלנות ניתוח פלסטי

אם בעבר ניתוחים קוסמטיים נחשבו לסוד גדול של העשירים והמפורסמים, כיום ברור שמדובר בחלום שאפשר להגשים (גם אם בתשלומים או חיסכון מראש) ושלא חייבים לשמור בסוד. הניתוחים הפלסטיים הולכים ונעשים נפוצים, כאשר השלושה שזוכים לביקוש הרב ביותר בישראל הם ניתוחים להגדלת חזה, שאיבת שומן וכן ניתוח אף.

כשחולמים על תמונת ה"אחרי" המרשימה ומפנטזים על הסלפי המושלם, קשה לדמיין תוצאה לא מוצלחת. אחרי שבחרנו להשקיע את מיטב כספינו וכן פינינו זמן כדי לעבור ניתוח פלסטי להגדלת חזה ואפילו להתאושש ממנו (שלא לדבר על המבוכה הכרוכה בלבקש חופשה לצורך ניתוח קוסמטי), זה לא פשוט להבין שהתוצאה לא עולה בקנה אחד עם החלום.

שיא של תביעות רשלנות פלסטיקה

ככל שעולה מספר הניתוחים, כך עולה מספר המקרים של רשלנות רפואית בפלסטיקה. בעוד שחלק מהשיבושים הם מזעריים וכאלו שרק חדי עין יבחינו בהם, יש את המקרים שבהם רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים גורמת לעיוותים של ממש בגוף או בפנים ואף לקשיים בתפקוד היום-יומי.

לעו"ד אבו ורדה נסיון של מעל 20 שנות הצלחה בתביעות רשלנות רפואית! בכדי לברר מהן זכויותיכם התקשרו וקבעו שיחת או פגישת יעוץ ללא התחייבות  072-3971638.

הניתוח הפלסטי שלך לא הצליח? אולי כדאי לחשוב על תביעת רשלנות רפואית

חשוב להבחין בין אכזבה כללית מהניתוח, בעקבות ציפיות מוגזמות או תוצאות פחות ממושלמות, לבין מקרים של תוצאה בעייתית, שעלולה להיגרם כתוצאה מרשלנות רפואית. אחרי שבוצעו בישראל מאות אלפי ניתוחים פלסטיים ושבבית המשפט דיינו בשלל תיקי רשלנות רפואית ניתוחים פלסטיים, אפשר לומר שקיימים שלל תקדימים משפטיים שיכולים לשחק לטובתכם ולסייע לכם לקבל פיצוי כספי נאות על עוגמת הנפש שחוויתם.

החלום ושברו – רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

כשמתעניינים בניתוח פלסטי, אמורים לקבל את כל הפרטים, גם ה"מכוערים" והמדאיגים שבהם. על פי הנהלים, כל גבר ואישה שניגשים לניתוח, צריכים לדעת מראש על מגוון התקלות והשיבושים שעלולים להתרחש לאורך הדרך, במילים אחרות – על מה שעלול להיגרם משיבושים, מזל רע או לחלופין כתוצאה של רשלנות רפואית בפלסטיקה.

מהי רשלנות רפואית בפלסטיקה?

רשלנות רפואית  מוגדרת כטיפול רפואי לא נאות שניתן לאדם, גם אם העניקו טיפול שאסור היה לתת או לחלופין לא ביצעו צעד חיוני להצלחת הטיפול.במקרים של רשלנות פלסטית, נהוג להתייחס ל"רופא הסביר" ולהניח מה היה עושה במקרה שהיה המנתח בהליך הקוסמטי המדובר. לא תמיד קיימת עילה להגשת תביעת רשלנות פלסטית ולא כל טעות של הרופא המנתח או תוצאה מאכזבת נחשבים לרשלנות בניתוח פלסטי.

אם יתברר שכל הצוות הרפואי עשה כמיטב יכולתו לפני ואחרי הניתוח הפלסטי שלכם, הכלכדי להעניק לכם תוצאה טובה, ייתכן שלא מדובר ברשלנות רפואית. הניסיון של משרד עו"ד אבו ורדה מלמד שבמקרים רבים אפשר לאתר לאורך הדרך סימנים לרשלנות שעליה אפשר לקבל פיצויים כספיים גבוהים.

צוות משרד עו"ד סאמי אבו ורדה – מנוסים בטיפול ברשלנות פלסטית

אחת מהבעיות הנפוצות שבהם נתקלים אנשים שחוו רשלנות פלסטית הוא השפה הגבוהה שבה משתמשים הרפואים– הם יכולים להעמיס על המנותח או המנותחת שלל מונחים רפואיים כדי להצדיק את התוצאה המאכזבת או הנזק שנגרם, לעיתים הם מרגישים מצידם תסכול – הם מאוכזבים מהמצב, לא מבינים מדוע הניתוח לא הצליח ותוהים אם אולי אין מה לעשות וכדאי פשוט "לוותר על החלום".

כשמלווים אתכם עורכי דין שליוו אלפי תביעות רשלנות פלסטית, אתם יכולים לדעת שהם מבינים כל מילה ומילה של הצוות הרפואי, ויכולים להבחין בין מונחים רפואיים לבין הסברים שאולי נועדו לטייח או להסתיר מה באמת קרה בניתוח שלכם. עורכי הדין של המשרד ידעו להגיע את המומחים הרלוונטיים ולסייע לכם להוכיח את הטענה שלכם, בדרך לקבלת פיצוי מירבי על הרשלנות בניתוח שלכם.

המומחיות והמוניטין של המשרד מסייעים לנהל את התיק בבית המשפט בצורה יעילה והרבה מעבר – חברות הביטוח של ספקי השירות הרפואי יודעות כיצד לתקשר עם עורכי הדין ומבינות שמדובר במומחים שמבינים בדיוק מה התרחש במקרה שלכם.

אל תתפשרו – מגיע לכם לקבל פיצוי על הנזק שנגרם בניתוח הפלסטי

לעיתים אנשים שעברו רשלנות פלסטית מובכים מהסיטואציה שנקלעו אליה. בניגוד למקרים של רשלנות רפואית "רגילה", ברשלנות פלסטית, אפשר לומר שלמטופל שלו נגרם נזק יש יותר אחריות מהפציינט הממוצע; אחרי הכל, הוא זה שבחר לעבור את הניתוח הפלסטי, חתם על טפסי הסכמה ועשה הכל מרצונו החופשי. עכשיו, כשהכל השתבש, אולי כדאי פשוט לקבל על עצמו את הבשורה ו"לחיות עם זה"?

במשרד עו"ד אבו ורדה אומרים, בביטחון מלא: אין סיבה להשלים עם תוצאות מאכזבות, נזקים ופגמים. כדאי לפנות ולברר האם בניתוח הפלסטי שעברתם חלה רשלנות רפואית ולהתחיל לקבל מושג בנוגע לגובה הפיצוי הכספי שצפוי בתיק שלכם. התקשרו ונוכל לתאם לכם פגישת ייעוץ בחינם, ללא כל התחייבות.

בכדי לברר מהן זכויותיכם התקשרו וקבעו שיחת או פגישת יעוץ ללא התחייבות  072-3971638.

דילוג לתוכן