עורך דין בקריות

שתף ב-

עו"ד מומלץ בקריות

החיים מזמנים לנו הפתעות. לעתים אנחנו זקוקים לעורך דין מנוסה ומומחה כדי להתמודד עם מצבים שונים. זה יכול לקרות לנו, היום, מחר או בעוד חודש, שנה או יותר. לכן, חשוב לדעת כיצד להתמודד במצב כזה שיכול ליפול עלינו בהפתעה.

הפתרון הוא להכיר כבר עכשיו עורך דין מומחה שנמצא באזור שלנו בקריות. הכרה של משרד עורך דין בקריות תהיה עבורנו יתרון משמעות בכל מצב. עו"ד סאמי אבו ורדה מומחה בקריות, יהיה זמין  עבורנו נגיש ומהיר יותר ונקבל שירות טוב יותר בכל התחומים שבו עוסק עו"ד סאמי אבו ורדה  ניסיון וותק מוכח  עם הצלחות כבר יותר מ- 30 שנה.

לעו"ד אבו ורדה ניסיון של מעל 30 שנות הצלחה והישגים רבים בתיקים! בכדי לברר מהן זכויותיכם התקשרו וקבעו שיחת או פגישת יעוץ ללא התחייבות 072-3971638

עו"ד תאונות עבודה בקריות

כל אחד, שכיר או עצמאי יכול להיפגע יום אחד במהלך עבודתו.  זה יכול לקרות למי שעובד במשרד  במפעל או בדרך מהבית לעבודה ובחזרה. תאונה, במובן הקלאסי של המילה היא אירוע תאונתי רגיל כגון: נפילה, פגיעה ממכונה, תאונת דרכים בעבודה ועוד.

עובדים שנפגעו בעבודתם זכאים  לתשלום דמי פגיעה מהמוסד לביטוח לאומי עבור ההיעדרות מהעבודה והוצאות הטיפול הרפואי. תביעה לקבלת התשלומים מהמוסד לביטוח לאומי, רצוי להגיש באמצעות עורך דין מנוסה ומומחה בתאונות עבודה.

עו"ד סאמי אבו ורדה , מומחה לתאונות עבודה, מייעץ ומייצג בקריות נפגעי תאונות עבודה מול הביטוח  הלאומי. במשרד של עו"ד סאמי אבו ורדה מלווים את הלקוחות באופן אישי , החל משיחת ייעוץ ראשונית, דרך הפניה לחוות דעת רפואיות ועד לייצוג בפני הוועדה הרפואית, כולל במהלך הבדיקה עצמה, ובהגשת התביעה וניהול המשפט בפועל.

עו"ד נזקי גוף בקריות

יש דברים שמתרחשים מדי יום בקריות ובאזור ויכולים לקרות לכל אחד : נפילה ברחוב, במקום העבודה להיפגע בתאונת עבודה ולסבול מנזקים בגופנו. כדאי לדעת: ניתן להשיג פיצויים נאים על פגיעות כאלו. אולם כדי לממש את הזכויות יש צורך להיעזר בעו"ד לענייני נזקי גוף.  זהו תחום רחב מאוד של דיני הנזיקין שדורש מומחיות רבה.

עו"ד בקריות, מומחה לנזקי גוף יכול להשיג לנפגע פיצויים גבוהים  גם במקרים שלכאורה אינם חמורים כל כך. עו"ד סאמי אבו ורדה, בעל ניסיון רב בתחום, בעל התמחות משפטית ייחודית, הבנה בתחום הרפואי ויש לו מערכת קשרים ענפה עם מיטב המומחים הרפואיים במוסדות הרפואיים בקריות ובכל הארץ. כל זה יסייע לכל מי שזקוק לעו"ד לנזקי גוף בקריות.

עו"ד רשלנות רפואית בקריות

אחד התחומים שיש בהם עלייה גדולה במספר התביעות המוגשות לבתי משפט הוא תחום בשנים ה"רשלנות רפואית". זה נושא מורכב וייחודי הדורש הבנה עמוקה לא רק בסעיפי החוק אלא גם בעולם הרפואה. מספר התביעות שעורכי דין מגישים לבתי משפט בקריות על רשלנות רפואית, גדל בכל שנה.  חלק מהתביעות נדחות מאחר ולא הוגשו על ידי עורך דין בקיא ברשלנות רפואית.

עו"ד סאמי אבו ורדה מהקריות בקי ומנוסה בסדרי הגשת תביעות רשלנות רפואית, בחוקים הקשורים לתביעות רשלנות רפואית, הפסיקות של בתי משפט בנושא, הכרת רופאים מומחים לצורך הגשת חוות דעת רפואיות מוסמכת ומהימנה ועוד. כל אלה הם מנת חלקו של עורך דין בקריות- סאמי אבו ורדה.

קיימים כמה סוגים של רשלנות רפואית:  רשלנות רפואית באבחון וטיפול במחלות, רשלנות רפואית בהריון ולידה, רשלנות רפואית בפלסטיקה, רשלנות רפואית בטיפולי שיניים, רשלנות רפואית פסיכיאטרית ועוד. רק עו"ד מומחה יכול להעריך נכונה כיצד להגיש את תביעת הרשלנות הרפואית על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

עו"ד מחלות מקצוע בקריות

מה זה מחלת מקצוע? זו מחלה שנגרמה לעובד בגלל תנאי עבודתו כמו: חשיפה לחומרים כימיים, לרעש, לרטט, חשיפה לשמש או חשיפה לקרינה וכדומה. לכך נוספה בשנים האחרונות קטגוריה חדשה שנקראת מיקרו- טראומה שפירושה מחלת המקצוע היא תהליך ארוך המתפתח לאט ולפעמים עוברים שנים ארוכות בטרם תתגלה הפגיעה הבריאותית בעובד, זאת, לעומת תאונת עבודה, המתרחשת בפתאומיות וגורמת לתוצאות מידיות.

על מנת שבמקרה שעובד נפגע הביטוח לאומי יכיר בו כנפגע עקב מחלת מקצוע, ויהיה זכאי לקצבאות ולפיצויים מהביטוח הלאומי, על העובד להוכיח כי קיים קשר סיבתי בין סוג העבודה והעיסוק שלו להתפרצות המחלה. את זה יכול להוכיח רק עו"ד מומחה ובעל ניסיון ברב בתביעות מחלות מקצוע.

עו"ד סאמי אבו ורדה בקריות, עובד עם מומחים רפואיים, המכירים היטב את דרכי התנהלות לביטוח לאומי. הוא ידאג להשיג לך את הפיצוי הכספי המקסימלי. עו"ד סאמי אבו ורדה, מוכר ומוערך מאוד כמי שבקיא בתחום מחלות מקצוע, בין השאר בתקדימים שהשיג בבתי המשפט והזכויות הרבות שהשיג ללקוחות שייצג.

אם אתם תושבי הקריות וסובלים ממחלה שיתכן וקשורה לתנאי עבודתכם  אתם יכולים לפנות לקבלת יעוץ ראשוני במשרד עו"ד סאמי אבו ורדה.

עו"ד תאונות דרכים בקריות

תאונות הדרכים מתרחשות מדי יום ופוגעות כמעט בכל אחת ואחד. במקרה הטוב התאונה מסתיימת בנזק לרכב בלבד, אבל לצערנו,  ברוב המקרים מדובר גם בפגיעה ביושבי הרכב או בהולכי הרגל. תאונות דרכים גורמות למוות  או לפגיעות פיזיות קלות או קשות יותר, לטראומה קשה ולאובדן הכנסה. משבשות לנפגע את אורחות חייו ולעתים הנזק הוא לכל החיים. על מנת להשיג את הפיצוי הכספי המתאים יש צורך בייצוג של עו"ד מומחה לתאונות דרכים בקריות.

עו"ד סאמי אבו ורדה, עו"ד תאונות דרכים עם ניסיון של שנים בתביעות מול חברות הביטוח, עם רשימה ארוכה של תקדימיים משפטיים מעניק שירותים  בתחום לתושבי הקריות. עו"ד סאמי אבו ורדה מומחה לנושא נכויות עקב תאונות דרכים ובעל ניסיון משפטי רב.

לעו"ד אבו ורדה ניסיון של מעל 30 שנות הצלחה והישגים רבים בתיקים! קבעו שיחת או פגישת יעוץ ללא התחייבות 072-3971638מל

דילוג לתוכן