עורך דין בצפון

שתף ב-

עו"ד מומחה בצפון

כל  אחד מאיתנו צריך לפעמים להיעזר בעורך דין מומחה. יש מקרים בחיים שאנחנו לא יכולים להתמודד איתם ללא סיוע של עורך דין מנוסה ומומחה. זה יכול לקרות היום, מחר או בעוד חודש, שנה או יותר. לכן, כדאי וחשוב שנדע להתמודד עם מצב כזה כבר עכשיו

מה יותר טוב , מאשר להכיר עורך דין מומחה שנמצא באזור שלנו, למשל בצפון. הקירבה למשרד עורך דין בצפון זה יתרון משמעותי בכל מצב. עו"ד סאמי אבו ורדה מומחה בצפון, יהיה זמין  עבורנו מהר יותר, נגיש יותר ונקבל שירות טוב יותר בכל התחומים שבו עוסק עו"ד סאמי אבו ורדה בעל ותק ומ ניסיון מוכח מעל 30 שנה.

עו"ד רשלנות רפואית בצפון

אחד התחומים שהפכו ל"טרנד" בשנים האחרונות "רשלנות רפואית". זה נושא מורכב וייחודי הדורש הבנה עמוקה לא רק בסעיפי החוק אלא גם בעולם הרפואה. מספר התביעות שעורכי דין מגישים לבתי משפט בצפון  על רשלנות רפואית, גדל בכל שנה.  חלק מהתביעות נדחות מאחר ולא הוגשו על ידי עורך דין בקיא ברשלנות רפואית.

עו"ד סאמי אבו ורדה מהצפון בקי ומנוסה בכל החוקים הקשורים לתביעות רשלנות רפואית, הפסיקות של בתי משפט בנושא, הכרת רופאים מומחים לצורך הגשת חוות דעת רפואיות מוסמכת ומהימנה ועוד. כל אלה הם מנת חלקו של עורך דין בצפון- סאמי אבו ורדה.

קיימים סוגים שונים של רשלנות רפואית:  רשלנות רפואית באבחון וטיפול במחלות, רשלנות רפואית בהריון ולידה, רשלנות רפואית בפלסטיקה, רשלנות רפואית בטיפולי שיניים, רשלנות רפואית פסיכיאטרית ועוד. רק עו"ד מומחה יכול להעריך נכונה כיצד להגיש את תביעת הרשלנות הרפואית על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

עו"ד נזקי גוף בצפון

כל אחד מאיתנו יכול ליפול ברחוב, במקום העבודה להיפגע בתאונת עבודה ולסבול מנזקים בגופו. חשוב לדעת: אפשר להשיג פיצויים נאים על פגיעות כאלו. אולם כדי לממש את הזכויות יש צורך להיעזר בעו"ד לענייני נזקי גוף.  מודבר בתחום רחב מאוד של דיני הנזיקין.

עו"ד לנזקי גוף יכול להשיג לנפגע פיצויים גבוהים  גם במקרים שלכאורה אינם חמורים כל כך. עו"ד סאמי אבו ורדה, בקיא ובעל ניסיון של שנים רבות  בתחום, בעל התמחות משפטית ייחודית, הבנה בתחום הרפואי ובקיום מערכת קשרים ענפה עם מיטב המומחים הרפואיים במוסדות הרפואיים.

עו"ד תאונות דרכים בצפון

תאונות הדרכים הן "מכת מדינה". במקרה הטוב התאונה מסתיימת בנזק לרכב בלבד, אבל ברוב המקרים לצערנו, מדובר גם בפגיעה ביושבי הרכב או בהולכי הרגל. תאונות דרכים גורמות למוות  או לפגיעות פיזיות קלות או קשות יותר, לטראומה קשה ולאובדן הכנסה. משבשות לנפגע את אורחות חייו ולעתים הנזק הוא לכל החיים. על מנת להשיג את הפיצוי הכספי המתאים יש צורך בייצוג של עו"ד מומחה לתאונות דרכים בצפון.

עו"ד סאמי אבו ורדה, מומחה לתאונות דרכים עם ניסיון של שנים בתביעות מול חברות הביטוח, עם רזומה של תקדימיים משפטיים מעניק שירותים  בתחום לתושבי הצפון. עו"ד סאמי אבו ורדה מומחה לנושא נכויות עקב תאונות דרכים וניסיון משפטי רב.

עו"ד תאונות עבודה בצפון

תאונות עבודה מתרחשות כל יום ויכולות להפתיע כל אחד ואחת, גם אלה היושבים על כיסא במשרד או יוצאים מהבית בדרכם לעבודה. תאונה, במובן הקלאסי של המילה היא אירוע תאונתי רגיל כגון: נפילה, פגיעה ממכונה, תאונת דרכים בעבודה ועוד.

עובדים שנפגעו בעבודתו זכאי לתשלום דמי פגיעה מהמוסד לביטוח לאומי עבור ההיעדרות מהעבודה והוצאות הטיפול הרפואי. תביעה לקבלת התשלומים מהמוסד לביטוח לאומי, רצוי להגיש באמצעות עורך דין מומלץ לתאונות עבודה.

 עו"ד סאמי אבו ורדה , מומחה לתאונות עבודה, מייעץ ומייצג בצפון נפגעי תאונות עבודה מול הביטוח  הלאומי . במשרד סאמי אבו ורדה מלווים את הלקוחות באופן אישי , החל משיחת ייעוץ ראשונית, דרך הפניה לחוות דעת רפואיות ועד לייצוג בפני הוועדה הרפואית, כולל במהלך הבדיקה עצמה, ובהגשת התביעה וניהול המשפט בפועל.

עו"ד מחלות מקצוע בצפון

מחלת מקצוע היא מחלה שנגרמה לעובד בגלל תנאי עבודתו כמו: חשיפה לחומרים כימיים, לרעש, לרטט, חשיפה לשמש או חשיפה לקרינה וכדומה. לכך נוספה קטגוריה חדשה שנקראת מיקרו- טראומה. מחלת מקצוע היא תהליך ארוך המתפתח לאט ולפעמים עוברים שנים ארוכות בטרם תתגלה הפגיעה הבריאותית בעובד, זאת, לעומת תאונת עבודה, המתרחשת בפתאומיות וגורמת לתוצאות מידיות.

כדי שהביטוח לאומי יכיר בעובד כנפגע מחלת מקצוע, ויהיה זכאי לקצבאות ולפיצויים מהביטוח הלאומי, על הנפגע להוכיח כי קיים קשר סיבתי בין סוג העבודה והעיסוק שלו להתפרצות המחלה. את זה יכול להוכיח רק עו"ד מומחה ובעל ניסיון ברב בתביעות מחלות מקצוע.

עו"ד סאמי אבו ורדה עובד עם מומחים רפואיים, המכירים היטב את דרכי התנהלות לביטוח לאומי. הוא יפעל להשיג לך את הפיצוי הכספי המקסימלי. עו"ד סאמי אבו ורדה, מוכר ומוערך מאוד כמי שבקיא בתחום מחלות מקצוע, בין השאר בתקדימים שהשיג בבתי המשפט והזכויות הרבות שהשיג ללקוחות שייצג.

אם אתם תושבי הצפון וסובלים ממחלה שיתכן וקשורה לתנאי עבודתכם  אתם יכולים לפנות לקבלת יעוץ ראשוני במשרד עו"ד סאמי אבו ורדה.

דילוג לתוכן