עורך דין בנהריה

שתף ב-

עו"ד מומלץ בנהריה

שגרת היומיום שלנו משתנה מדי פעם ויש מקרים שאנחנו מוכרחים להתייעץ עם עו"ד בנושאים שונים. ייעוץ כזה טוב שייעשה עם עורך דין מנוסה ומומחה התמודדות במצבים מיוחדים. אנחנו לא יודעים מתי נצטרך להיעזר בעורך דין, לכן  חשוב להכיר עורך דין מנוסה ובקי בתחומים שונים.

עורך דין מומחה שנמצא באזור שלנו בנהריה. הכרה של משרד עורך דין בנהריה תיתן לנו יתרון משמעותי בכל מצב שבו נתקל. עו"ד סאמי אבו ורדה מומחה בנהריה, יהיה זמין  עבורנו נגיש ומהיר יותר ונקבל שירות טוב יותר בכל התחומים שבו עוסק עו"ד סאמי אבו ורדה שיש לו ניסיון וותק מוכח עם הצלחות כבר שנים רבות.

עו"ד תאונות עבודה בנהריה

תאונת עבודה היא אירוע שמתרחש כמעט מדי יום ביומו.  שכיר או עצמאי יכולים להיפגע יום אחד במהלך עבודתם.  זה יכול להיות במשרד, במפעל או אפילו בדרך מהבית לעבודה ובחזרה. תאונה, במובן הקלאסי של המילה היא אירוע רגיל כגון: נפילה, פגיעה ממכונה, תאונת דרכים בעבודה ועוד.

עובדים שנפגעו במהלך עבודתם זכאים לתשלום דמי פגיעה מהמוסד לביטוח לאומי עבור ההיעדרות מהעבודה וגם עבור הוצאות הטיפול הרפואי. תביעה לקבלת התשלומים מהמוסד לביטוח לאומי, רצוי להגיש באמצעות עו"ד מנוסה  המכיר את חוקי הביטוח הלאומי ומומחה בתחום תאונות עבודה.

עו"ד סאמי אבו ורדה, נחשב למומחה לתאונות עבודה, מייעץ ומייצג בנהריה נפגעי תאונות עבודה מול הביטוח הלאומי. במשרדו של עו"ד סאמי אבו ורדה מלווים את הלקוחות באופן אישי , משיחת ייעוץ ראשונית ולא מחייבת, דרך הפניה לחוות דעת רפואיות ועד לייצוג בפני הוועדה הרפואית, כולל במהלך הבדיקה עצמה, ובהגשת התביעה וניהול המשפט בפועל.

עו"ד מחלות מקצוע נהריה

מהי מחלת מקצוע? זו מחלה שנגרמה לעובד בגלל תנאי עבודתו : חשיפה לחומרים כימיים, לרעש, לרטט, חשיפה לשמש או חשיפה לקרינה וכדומה. לכך נוספה בשנים האחרונות קטגוריה בשם מיקרו- טראומה שפירושה מחלת המקצוע היא תהליך ארוך המתפתח לאט ולפעמים עוברים שנים ארוכות בטרם תתגלה הפגיעה הבריאותית בעובד, זאת, לעומת תאונת עבודה, המתרחשת בפתאומיות וגורמת לתוצאות מידיות.

עובד שחלה ורוצה שהמוסד לביטוח לאומי יכיר בו כנפגע עקב מחלת מקצוע, ויהיה זכאי לקצבאות ולפיצויים מהביטוח הלאומי, צריך העובד להוכיח כי יש קשר סיבתי בין סוג העבודה והעיסוק שלו להתפרצות המחלה. את זה יכול להוכיח רק עו"ד מומחה ובעל ניסיון רב בתביעות מחלות מקצוע.

עו"ד סאמי אבו ורדה בנהריה, עובד עם מומחים רפואיים, המכירים היטב את דרכי התנהלות לביטוח לאומי. הוא דוג שלקוחותיו יקבלו  את הפיצוי הכספי המקסימלי. עו"ד סאמי אבו ורדה, מוכר ומוערך מאוד כמי שבקיא בתחום מחלות מקצוע, בין השאר בתקדימים שהשיג בבתי המשפט והזכויות הרבות שהשיג ללקוחות שייצג.

אם אתם תושבי נהריה והסביבה וסובלים ממחלה שיתכן וקשורה לתנאי עבודתכם  אתם יכולים לפנות לקבלת יעוץ ראשוני במשרד עו"ד סאמי אבו ורדה.

עו"ד רשלנות רפואית בנהריה

אחד התחומים החשובים בשנים האחרונות הוא נושא ה"רשלנות רפואית". מדובר בהיבט מורכב וייחודי הדורש הבנה עמוקה לא רק בסעיפי החוק אלא גם בעולם הרפואה. מספר התביעות שעורכי דין מגישים לבתי משפט בנהריה על רשלנות רפואית, גדל בכל שנה.  חלק מהתביעות נדחות מאחר ולא הוגשו על ידי עורך דין בקיא ברשלנות רפואית.

עו"ד סאמי אבו ורדה בקי ומנוסה בסדרי הגשת תביעות רשלנות רפואית, בחוקים הקשורים לתביעות רשלנות רפואית, הפסיקות של בתי משפט בנושא, הכרת רופאים מומחים לצורך הגשת חוות דעת רפואיות מוסמכת ומהימנה ועוד. כל אלה הם מנת חלקו של עורך דין בנהריה- סאמי אבו ורדה.

יש סוגים שונים של רשלנות רפואית: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים,  רשלנות רפואית באבחון וטיפול במחלות, רשלנות רפואית בהריון ולידה, רשלנות רפואית בפלסטיקה, רשלנות רפואית פסיכיאטרית ועוד. רק עו"ד מומחה יכול להעריך נכונה כיצד להגיש את תביעת הרשלנות הרפואית על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

עו"ד נזקי גוף בנהריה

מקרים חריגים מתרחשים מדי יום בנהריה ובסביבתה ויכולים לקרות לכל אחד : נפילה ברחוב, במקום העבודה, פגיעה בתאונת עבודה יכולה לגרום לסבל ולנזקים בגוף ולנפש.. כדאי לדעת: ניתן להשיג פיצויים נאים על פגיעות  מסוג זה.. אולם כדי לממש את הזכויות יש צורך להיעזר בעו"ד לענייני נזקי גוף.  זהו תחום רחב מאוד של דיני הנזיקין שדורש מומחיות רבה.

עו"ד בנהריה, מומחה לנזקי גוף יכול להשיג לנפגע פיצויים גבוהים גם במקרים שלכאורה אינם חמורים כל כך. עו"ד סאמי אבו ורדה, בעל ניסיון רב בתחום, בעל התמחות משפטית ייחודית, הבנה בתחום הרפואי ויש לו מערכת קשרים ענפה עם מיטב המומחים הרפואיים במוסדות הרפואיים בקריות ובכל הארץ. כל זה יסייע לכל מי שזקוק לעו"ד לנזקי גוף בנהריה.

עו"ד תאונות דרכים בנהריה

תאונות הדרכים פוגעות כמעט בכל אחת ואחד. זה יכול לקרות לנהגים ולהולכי רגל. במקרים מסויימים התאונה מסתיימת בנזק לרכב בלבד, אבל לצערנו,  ברוב המקרים מדובר גם בפגיעה ביושבי הרכב או בהולכי הרגל. תאונות דרכים גורמות למוות  או לפגיעות פיזיות קלות או קשות יותר, לטראומה קשה ולאובדן הכנסה. משבשות לנפגע את אורחות חייו ולעתים הנזק הוא לכל החיים. על מנת להשיג את הפיצוי הכספי המתאים יש צורך בייצוג של עו"ד מומחה לתאונות דרכים בנהריה.

עו"ד סאמי אבו ורדה, מומחה לתאונות דרכים עם ניסיון של שנים בתביעות מול חברות הביטוח, עם רשימה ארוכה של תקדימיים משפטיים מעניק שירותים  בתחום לתושבי נהריה. עו"ד סאמי אבו ורדה מומחה לנושא נכויות עקב תאונות דרכים ובעל ניסיון משפטי רב.NK

דילוג לתוכן