חוסר מזל או צירוף מקרים? בתוך כחודשיים נפגע פעמיים בתאונת דרכים

תושב האזור עבר בתוך תקופה קצרה שתי תאונות עם רכבו ונזקק לטיפול רפואי. בתאונה השנייה נפגע גם חברו שנסע איתו. עכשיו השניים תובעים את חברת הביטוח

מאת: זליג אהרונוביץ 16 באוגוסט 2017

כנראה ש”המזל הרע” רדף אחרי תושב האזור בשנות ה-50 לחייו, כשבתוך חודשיים וחצי עבר שתי תאונות דרכים עם רכבו, כאשר בתאונה השנייה נפגע גם חברו בן גילו שנסע עימו ברכב. ועכשיו, תובעים השניים תשלום נזקי גוף מהחברה שביטחה את הרכב.

עו"ד סמי אבו-ורדה | צילום: ארכיון "כוכב"

בכתב תביעה שהגיש עו”ד סאמי אבו ורדה, מומחה לנזקי גוף, לבית משפט השלום, נגד חברת הביטוח “מגדל” שביטחה בביטוח חובה את רכבו של הנהג, נטען כי באמצע חודש דצמבר 2015 היה הנהג מעורב בתאונת דרכים, שבה נחבל בכל חלקי גופו, ובעיקר: בראש, בצוואר, בכתף ובברכיים. הוא פנה למיון במרכז הרפואי “בני ציון”, טופל ושוחרר עם המלצות לנטילת משככי ונוגדי כאבים, כמו גם מנוחה של 16 ימים.

בחודש פברואר 2016 שוב היה הנהג מעורב עם רכבו בתאונה, ושוב הגיע למיון “בני ציון” וטופל בנוגדי ומשככי כאבים, עם המלצה למנוחה של ארבעה ימים. אולם, הפעם מצבו החמיר ובהמשך התגלה אצלו בקע דיסק שהצריך ניתוח בהרדמה כללית.

לעיתון “כוכב” נמסר, כי מאז הוא ממשיך לסבול כאבים בברכיים, רפלקסים ירודים ברגל, רגישות יתר באזור המפרקים עם הגבלה בתנועות. כמו כן, הוא עבר טיפולי פיזיותרפיה ודיקור ללא הועיל.

יצוין כי, בתאונה השנייה היה ברכב חברו, שהגיע גם הוא למיון ב”בני ציון” ושוחרר עם המלצות לנטילת משככי ונוגדי כאבים, ומנוחה של ארבעה ימים וטיפולי פיזיותרפיה. גם החבר עדיין מתלונן על כאבי גב ורגליים.

בתביעה שהגישו השניים, הם דורשים מבית המשפט, לקבוע את גובה הפיצויים שמגיעים להם, לאחר שימונו מומחים רפואיים לבדיקת מצבם.

קישור לכתבה

דילוג לתוכן